• Polski

Bądź z nami

Jest wiele sposobów pomocy innym ludziom. Najprostszym i najbardziej oczywistym jest pomoc bezpośrednia człowiek – człowiekowi. Można również skorzystać z szerokiego spektrum dostępnych organizacji humanitarnych i non-profit. Nigdy jeszcze pomoc nie była tak prosta, wystarczy korzystanie z konta medCLOUD. Twoja dokumentacja zebrana z wielu czujników, gadżetów oraz badań lekarskich w jednym miejscu. Pozostań jedynym właścicielem Swoich badań.

medCLOUD.eu / Aplikacja Pacjent jest nowym pomysłem na pośredniczenie w udzielaniu pomocy medycznej innym ludziom. Korzystając z dekad doświadczeń współpracujących z nami organizacji, wiedzy medycznej uczestniczących w programie lekarzy oraz Waszego zaangażowania chcemy stworzyć społeczność połączoną poprzez Platformę szybkiej wymiany informacji pomagającej w leczeniu, lub ratowaniu życia na całej naszej planecie.

Nie polegaj na niesprawdzonych informacjach dostarczanych przez internet. Korzystaj z Działu Poradniki, aby czerpać wiedzę od lekarzy specjalistów. Wszystkie opracowania zostały stworzone przez praktykujących lekarzy zgodnie z wiedzą medyczną. Wyszukaj najbardziej potrzebne artykuły, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat interesujących Cię zagadnień. Od pomocy w zajmowaniu się noworodkiem, poprzez infromacje dotyczące chorób, aż po najnowsze odkrycia medycyny. Wszystko to znajdziesz w Poradnikach medCLOUD.eu

Stwórz konto w systemie medCLOUD już teraz.

medCLOUD

wybierz wygląd


Kolor witryny