• Polski

Bezpieczeństwo to nie tylko przepisy

Odpowiedzialność Spokój Outsourcing Gwarancja

Sprawdź Bezpieczeństwo Zabezpieczenie danych przed ingerencją z zewnątrz jak i przed utratą to priorytet naszych rozwiązań. W dzisiejszych czasach infekcje czy złośliwe oprogramowanie to norma związana z pracą w sieci internet. Stanowiska w pracy wykorzystywane są do operacji bankowych, jak i innych czynności związanych z przetwarzaniem danych o wysokim stopniu poufności.

WIEDZA

Szkolenia

Świadomość obecnych norm prawnych w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych to podstawowa kwestia związana z prowadzeniem każdej działalności.

Technologia

Odpowiedzialność

Przetwarzanie obejmuje gromadzenie, zapisywanie, przechowywanie, odzyskiwanie, przesyłanie, blokowanie lub usuwanie danych. Technologiczne aspekty tych kwestii spełniamy za Ciebie.

REALIZACJA

Satysfakcja

Połączenie świadomości użytkownika oraz technologii zapewniającej spełnienie wymagań prawnych pozwala przedsiębiorcy na spokojne i komfortowe prowadzenie działalności.

Bezpieczeństwo medCLOUD

Najważniejsze aspekty bezpieczeństwa realizowane specjalnie z myślą o obiektach przewarzających dane medyczne.

Automatyczny backup

Kopia zapasowa danych twojej firmy zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy. Zabezpiecz Swoje dane przed nieodwracalną utratą.

Niezawodne urządzenia

Bazujemy jedynie na sprawdzonych firmach dostarczających najwyższej jakości produkty. Niezawodność działania systemu jest naszym priorytetem.

99.9% dostępności usług

Najnowsze rozwiązania informatyczne dla medycyny pozwalają na kontrolę swoich danych za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu. Korzystaj ze swojego konta z każdego miejsca na Świecie, 24/7.

Nielimitowany transfer

Medycyna wymaga niezawodnych rozwiązań, dlatego medCLOUD dostarcza nielimitowanego transferu danych dla swoich Klientów.

Wysokie bezpieczeństwo

Rozwiązania technologiczne bez wysokiej świadomości bezpieczeństwa operatora mogą być niewystarczające. Obok niezawodności, bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów platformy medCLOUD.

Wykwalifikowany personel

Uzyskanie pełnej sprawności Systemu wymaga od nas zatrudniania jedynie odpowiedzialnych i kompetentnych pracowników. To obsługa broni produktu na rynku. Sprawdź jak działamy dla Ciebie.

5 GB bezpiecznej przestrzeni
DOKUMENTACJA MEDYCZNA PACJENTA

Przechowuj dokumentację medyczną w jednym miejscu. Każdy pacjent otrzymuje przestrzeń 5 GB na własną dokumentację medyczną oraz łatwą w użyciu aplikację Pacjent umożliwiającą przeglądanie oraz monitorowanie stanu zdrowia.

Platforma medCLOUD Gwarantujemy jakość oraz dostęp do naszych usług.

Jakość

Cenne instalacje oprogramowania kluczowego do działania firmy mogą zostać osadzone w usłudze medcloud.eu, umożliwiając dostęp wielu użytkownikom w tej samej jakości niezależnie od stanu sieci oraz wydajności serwera firmowego.

Telemedycyna

Możliwość wykonywania wizyt medycznych bez względu na lokalizację przy zachowaniu jakości diagnostycznej. Wirtualizacja medCLOUD umożliwia pełna współpracę z innymi specjalistami oraz pełną współpracę lekarza z pacjentem w pierwszym kontakcie. Możliwość gromadzenia danych na jednej wspólnej platformie umożliwia głębszą analizę stanu zdrowia pacjenta.

Gwarancja

Wypróbuj jak działa bezpieczeństwo i wielodostępowość. Każda usługa zapewnia wydajność wystarczającą do obsługi większości zadań spoczywających na komputerach typu WORKSTATION.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane oraz rozwiązania gwarantują utrzymanie bezpieczeństwa danych. Od szyfrowania danych, przez dostęp poprzez bezpieczne protokoły komunikacji sieciowej. Każda usługa z grup usług wykupionych przez klienta, posiada własny wyjątkowy system zabezpieczenia danych.

Prywatność

Nasza polityka oraz stosowane rozwiązania, gwarantują że dane pozostają tylko i wyłącznie pod Twoją kontrolą.

Ekonomia

Nowoczesne narzędzie umożliwiające oszczędzanie kosztów, pewność działania, współużytkowanie danych. Zastosowanie usługi wykupienia mocy obliczeniowej obniży koszty stałe, a inwestycję zminimalizuje do zera.

Wykorzystaj technologie, zobacz jakie to wygodne i proste.

wybierz wygląd


Kolor witryny