• Polski

Dofinansuj leczenie

   Pamiętaj medCLOUD jest operatorem - Finansowanie leczenia oraz sponsorowanie badań jest bezpośrednio przekazywane wykonawcą wraz z aspektem odpowiedzialności za diagnozę.

Zminimalizowanie lub wyeliminowanie skutków chorób występujących regionalnie czy globalnie jest marzeniem każdego medyka. Niezrównanie dobrze byłoby postawić przeszkodę epidemiom i pandemiom poprzez połączenie sił wszystkich ludzi w jednym czasie i jednym miejscu.


Dofinansuj procedury medyczne, kontroluj dofinansowanie

Wierząc, iż osobiste działania są znacznie wydajniejsze od odgórnych nakazów, zachęcamy do wsparcia leczenia wybranych przypadków medycznych. Sami możecie Państwo wybrać osobę, której chcecie pomóc. Nie zważając na odległość Was dzielącą. Jeśli chcesz komuś pomóc wystarczy kliknąć. W łatwy sposób możesz powiadomić swoich znajomych poprzez portale społecznościowe o przypadku, który wymaga pomocy. Twoi znajomi sami zdecydują czy są w stanie udzielić pomocy.

Jeżeli chcemy, aby te rozwiązania odniosły sukces, obywatele muszą mieć do nich zaufanie. W związku z tym bardzo ważną kwestią dla medCLOUD.eu jest jakość usług, transparentność polityki bezpieczeństwa danych oraz efektywność działania naszej platformy.


Platforma medCLOUD

Przyłącz się, pobierz aplikację pacjent. Sprawdź statystykę zachorowywalności na Swoim terenie.

W pierwszej kolejności chcemy, aby kwestie finansowania leczenia były jak najbardziej przejrzyste. Dowiedz się więcej na temat transparentności finansowej medCLOUD.eu

Rozważ pomoc innemu człowiekowi. Sam wybierz przypadek wart Twojego współfinansowania w leczeniu. Rejon Świata, którego ma dotyczyć dofinansowanie nie ma znaczenia. Wykorzystując narzędzie medCLOUD.eu Świat staje się miejscem, w którym proces leczenia nie jest uzależniony od odległości i dotarcia do specjalisty.

Twoja pomoc może być anonimowa lub imienna. Jeśli chcesz pokazać komu pomogłeś podziel się tą informacją poprzez portale społecznościowe.


wybierz wygląd


Kolor witryny