• Polski
 • Hybyrdowe rozwiązania IT
  Logo platforma medCLOUD
  Dedykowane
  Hybrydowe rozwiązania
  Kompleksowe rozwiązanie poprawiające dostępność usług.
  Pełna integracja z obecnym środowiskiem IT.
  Wdrażanie nowych rozwiązań, szkolenie personelu.
  24/7 wsparcie techniczne.
  Wykonanie Polityki Bezpieczeństwa Środowiska.

Platforma medCLOUD
Integrujemy się nie zauważalnie dla środowiska, podnosząc dostępność wraz z niezawodnością usług IT.

Niezawodność

Niezawodność usług hybrydowego rozwiązania medCLOUD, to wyważone zaprojektowane od podstaw integracja z środowiskiem IT.

Dedykowane Rozwiązanie

Rozwiązania, których nie można za implementować lub wdrożyć, są nieużyteczne. Kluczowym elementem środowiska IT jest zapewnienie, aby rozwiązanie było adekwatne do zapotrzebowania.

Wsparcie i rozwój

medCLOUD zapewni wsparcie przy obsłudze środowiska IT. Pomożemy wybrać oprogramowanie, wdrożyć jak i obsłużyć obecnie używane aplikacje.

Rozwiązania Hybrydowa IT

Projektowane na miarę

Rozpoznajemy potrzeby klienta, dostarczamy ze skalowane rozwiązania, których wykorzystanie poprawie stabilność jak i dostępność działania otoczenia informatycznego lekarza oraz centrum medycznego. Nie stosujemy szablonów, nie kopiujemy innych, maksymalizujemy punkty które były dotąd słabą stroną środowiska IT.

 • Nie zmieniamy Twojego stylu pracy oraz aplikacji.
 • Podłączenie urządzeń diagnostycznych.
 • Multi-dostęp z wielu urządzeń.
 • Zachowana jakość bez względu na lokalizację.
 • Polityka Bezpieczeństwa Informacji.

Sprawdź
DARMOWY AUDYT

Dowiedz się więcej na temat możliwości integracji z Twoim środowiskiem. Skontaktuj się z koordynatorem projektu, zupełnie za darmo otrzymasz projekt oraz audyt środowiska.

Platforma medCLOUD Korzystanie z hybrydowego rozwiązania jest najbezpieczniejszym sposobem zwiększenia efektywności firmy. Zapoznaj się z zaletami usługi hybrydowej chmury.

Telemedycyna

Możliwość wykonywania wizyt medycznych bez względu na lokalizację przy zachowaniu jakości diagnostycznej. Wirtualizacja medCLOUD umożliwia pełna współpracę z innymi specjalistami oraz pełną współpracę lekarza z pacjentem w pierwszym kontakcie. Możliwość gromadzenia danych na jednej wspólnej platformie umożliwia głębszą analizę stanu zdrowia pacjenta.

Prostota

Najpopularniejsza wersja usługi typu "cloud", ze względu na prostotę działania, klient nie zmienia sposobu pracy, podnosząc jednocześnie integralność danych wraz z niezawodnością dostępu. Klient sam decyduje jakie dane pozostaną wyłącznie w opracowaniu w jego infrastrukturze a których przetwarzanie wspomagane będzie przez usługę.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane oraz rozwiązania gwarantują utrzymanie bezpieczeństwa danych. Od szyfrowania danych, przez dostęp poprzez bezpieczne protokoły komunikacji sieciowej. Każda usługa z grup usług wykupionych przez klienta, posiada własny wyjątkowy system zabezpieczenia danych.

Dostęp

Całe środowisko skonfigurowane zgodnie z potrzebami cały czas czeka gotowe do pracy bez zagrożeń utraty danych, ataku hakerskiego czy infekcji wirusowej.

Prywatność

Nasza polityka oraz stosowane rozwiązania, gwarantują że dane pozostają tylko i wyłącznie pod Twoją kontrolą.

Niezawodność

medCLOUD przechowywanie danych oraz usługa wirtualizacji zapewnia niezawodność oraz zachowanie ciągłości działania systemu. Minimalizuje możliwość wystąpienia awarii.

wybierz wygląd


Kolor witryny