• Polski

Dowiedz się

Kradzież
Danych
Zużycie
Sprzętu
Ataki
Sieciowe
Nieautoryzowany
Dostęp

Problemy informatyczne przytrafiają się zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. W tym pierwszym przypadku straty w większości przypadków ograniczają się do plików, z którymi jesteśmy związani bądź wytworzyliśmy własnoręcznie. Pozostałe, nie osobiste, są w łatwy sposób odzyskiwane. Nasze zawodowe dokonania w postaci dokumentacji, lub przechowywanych danych, po awarii, utracie lub zniszczeniu sprzętu mogą być nie do odzysku. Zastanów się jak bardzo ważna jest dla Ciebie, Twoja praca.

Bezpieczne usługi medCLOUD

Usługa bezpiecznego przechowywania danych medCLOUD. Bezpieczna przestrzeń na dane medyczne.

Bezpieczna przestrzeń na dane medyczne

medCLOUD to przestrzeń danych w sieci stanowiąca lustrzane odbicie plików i folderów wskazanych do synchronizacji przez użytkownika. Pliki i foldery oznaczone wcześniej przez użytkownika, są synchronizowane z bezpiecznym serwerem medCLOUD. Wszystkie pliki przechowywane na serwerach medCLOUD są szyfrowane oraz zabezpieczone przed ingerencją z zewnątrz.

Wystarczy chęć korzystania. Zapoznaj się z regulaminem, załóż i zweryfikuj konto i korzystaj. Zabezpieczenie danych przed ich utratą jednym kliknięciem.

Informacja Dane medyczne jako zespół informacji może znacznie poprawić skuteczność podejmowanych działań medycznych. Historia każdego z pacjentów, tratowana jest jako wyjątkowy zbiór doświadczenia i zgodnie z życzeniem pacjenta może służy rozwojowi całej metodologii leczenia oraz podejmowanych działań zapobiegawczych. Natłok informacji nie prawidłowo skatalogowanej może mieć zupełnie inny efekt. Dlatego mając na uwadze słowa wielkich ludzi na temat wagi informacji, budujemy bezpieczną platformę wiedzy.

Technologia Naszym priorytetem jest gwarancja bezpieczeństwa dostarczanych rozwiązań. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu medCLOUD.eu Chroń swoje dane, wykonując automatyczną archiwizację. Podczas prac rozwojowych usługi medCLOUD.eu bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie naszych użytkowników,dzięki czemu medCLOUD.eu jest systemem posiadającym jedynie niezbędne funkcje pomocne w codziennej pracy lekarza / centrum medycznego.

Wykorzystaj technologie, zobacz jakie to wygodne i proste.

wybierz wygląd


Kolor witryny