• Polski

Dowiedz się

Chmura
Lecznicza
Informatyka, lekarz, szkolenia
Lekarz
XXI wieku
Cały świat w Twoim gabinecie, dostęp do kursów on-line
Świat
w Twoim gabinecie
Streaming obrazów wideo na potrzeby kongresów medycznych
e-Kongres
Medyczny

Dzięki doświadczeniu i wiedzy rozpoznajemy potrzeby i wskazujemy najlepsze rozwiązania informatyczne dla Państwa potrzeb. Wprowadzamy podstawową świadomości wartości informacji będącej kluczem do prawidłowego rozumienia aspektu bezpieczeństwa informacji. Podstawą do określenia zabezpieczeń jest oszacowanie ryzyka utraty danych. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa sieciowego i dobrych praktyk przy organizowaniu cyfrowej kartoteki pacjenta podnoszą wiedzę i świadomość pracowników przekładając się na lepsze działanie firmy.

Bezpieczne usługi medCLOUD

Spraw aby nauka była łatwa i efektywna. Uzyskaj dostęp do bazy wiedzy medycznej.

Elektroniczna Platfroma Szkoleniowa

Oferujemy rozbudowany system szkoleń medycznych przygotowywany przez lekarzy dla lekarzy. Systematyka szkoleń pozwala na wieloplatformowe ich wdrażanie. Mogą się one odbywać w siedzibie Klienta lub w centrali medCLOUD. Dostępne są również kursy zdalne przez Internet lub jako baza wiedzy medCLOUD. Sam decyduj czy chcesz podzielić się swoja wiedzą i czerpać z tego korzyści. Wszyscy wykładowcy prowadzący kursy poprzez doctor.medCLOUD.eu są weryfikowani, aby jakość szkoleń była na najwyższym światowym poziomie.

W jaki sposób szkolimy on-line

Sposoby przeprowadzania szkoleń wybiera sam zainteresowany Klient. Ocenia czy mają odbywać się w firmie czy w siedzibie GATECH S.A. Dla lepszego zarządzania czasem i efektywnością pracy oferujemy szkolenia on – line z naszymi wykładowcami. Warto również zapoznać się z bazą wiedzy dostępną na stronach https://learn.medCLOUD.eu

Informacja Wiedza medyczna to jeden z najważniejszych nie materialnych zasobów naszej cywilizacji. Udostępnianie wiedzy umożliwia szybszy rozwój. Wykorzystaj najnowsze zdobycze techniki, aby dzielić się swoją wiedzą. Zdobywaj informacje niezbędne do szybszego i efektywniejszego leczenia swoich pacjentów. Przekuj swoją wiedzę na zysk.

Technologia Naszym priorytetem jest gwarancja bezpieczeństwa dostarczanych rozwiązań. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu medCLOUD.eu Chroń swoje dane, wykonując automatyczną archiwizację. Podczas prac rozwojowych usługi medCLOUD.eu bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie naszych użytkowników,dzięki czemu medCLOUD.eu jest systemem posiadającym jedynie niezbędne funkcje pomocne w codziennej pracy lekarza / centrum medycznego.

Wykorzystaj technologie, zobacz jakie to wygodne i proste.

wybierz wygląd


Kolor witryny