• Polski

Dowiedz się

Moc obliczeniowa, wirtualizacja platformy medCLOUD
Moc
Obliczeniowa
Łatwy i bezpieczny dostęp do danych, bezpieczna platforma medCLOUD
Dostęp
do danych
Dynamicznie przydzielana moc dla wirtualizacj medCLOUD
Personalizowana
dynamika usług
Ochrona Środowiska dzięki wirtualizacji
Ochrona
Środowiska

W dobie wyścigu technologicznego, w którym dzisiaj zakupiony sprzęt komputerowy już jutro staje się przestarzały i nienowoczesny chcielibyśmy być zawsze na bieżąco z obowiązującymi standardami. Nakłady kosztów i czasu wymaganych, aby użytkować sprzęt najnowszej technologii nie zawsze są przez nas do zaakceptowania. Niestety wymagania rynku wymuszają na nas dostosowanie technologiczne. Usługa „Wirtualizacji dostarczana przez medCLOUD.eu pozwala Państwu pozostawić swój dotychczasowy sprzęt, z możliwością jednoczesnego użytkowania najnowocześniejszych rozwiązań IT za pomocą jedynie połączenia internetowego.

Bezpieczne usługi medCLOUD

Zamiast budować własną infrastrukturę sprzętową wypróbuj zalety rozwiązania medCLOUD z dziedziny cloud computing.

Usługa wirtualizacji środowiska IT

Używając zasobów mocy obliczeniowej przez Internet, system automatycznie rozpoznaje zapotrzebowanie i dostosowuje usługę do aktualnych potrzeb Klienta. Przydzielona moc obliczeniowa jest zawsze wystarczająca do wykonywanych zadań. Dostarczamy usługę pełnej wirtualizacji jak i wirtualizacji równoległej.

Bezpieczeństwo danych medycznych, platforma medCLOUD

Korzystasz z naszej struktury mocy obliczeniowej, bez konieczności modernizacji swojego sprzętu. Używacie swój dotychczasowy sprzęt, a my za pośrednictwem Internetu udostępniamy zasoby dyskowe, moc obliczeniową oraz rozwiązania software’owe.

Informacja Platforma medCLOUD zapewnia wiele rodzajów wirtualizacji. Skontaktuj się z nami pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapewniamy gwarancję naszych usług, obejmuje ona wirtualizację jak i parawirtualizację. Dostarczymy każdy rodzaj chmury.

Technologia Naszym priorytetem jest gwarancja bezpieczeństwa dostarczanych rozwiązań. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu medCLOUD.eu Chroń swoje dane, wykonując automatyczną archiwizację. Podczas prac rozwojowych usługi medCLOUD.eu bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie naszych użytkowników,dzięki czemu medCLOUD.eu jest systemem posiadającym jedynie niezbędne funkcje pomocne w codziennej pracy lekarza / centrum medycznego.

Wykorzystaj technologie, zobacz jakie to wygodne i proste.

Choose Theme Options
Choose Layout: Predefined Color Skins
BG Patterns for Boxed