• Polski

Społeczeństwo

Przełomowe wynalazki ludzkości dotyczyły całego spektrum ludzkiego życia. To co łączyło przełomowe odkrycia, wynalazki, czy procesy fizyczne i chemiczne jest ich wpływ na ludzkość. Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że praktycznie wszystkie najważniejsze wynalazki wpłynęły pozytywnie na wydłużenie życia ludzkiego czy jego ratowanie. Czy pomyślimy o ujarzmieniu ognia, powstaniu pierwszych społeczności ludzkich, poprzez badania medyczne, aż po telefon, samochód, laser, internet, dotyczy to każdego z nich.


Rola nowych technologii wykorzystywnych w medycynie

Każde działanie mające za cel poprawę standardu życia, jego wydłużenie czy leczenie powinno mieć duże wsparcie innych ludzi, społeczeństw, czy narodów.

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób moglibyśmy to jako rodzaj ludzki robić na co dzień ?

Czy łatwość udzielenia pomocy podniosłaby chęć jej niesienia przez większośc ludzi ?


Helpful Hand

Wierzymy, że każdy człowiek nosi w sobie empatię pchającą go do pomocy bliźniemu. W życiu codziennym często o tym zapominamy. Być może jednym z powodów jest brak pomysłu jak takiej pomocy udzielić.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić narzędzie, które pozwoli zdjąć odium szukania i podejmowania decyzji i sposobie pomocy. Uczestnicząc jako ofiarodawca dodajecie swoją cegiełkę do pomocy ludziom w ich walce z chorobą.

Dzięki przejrzystej polityce finansowej możecie być pewni, że Wasze Środki finansowe nie zostaną zdefraudowane, lub użyte w niewłaściwy sposób.


wybierz wygląd


Kolor witryny