• Polski

Świat w Twoim gabinecie

Długość połączeń sieciowych na świecie szacuje się na co najmniej setki tysięcy kilometrów ,dzięki natychmiastowemu dostępowi z każdego zakątka ziemi możemy mieć dostęp do rodziny, miejsce w których nigdy wcześniej fizycznie nie uczestniczyliśmy. Świat informacji musi nieść korzyść każdemu, Tobie do gabinetu niesie Poziom Światowej medycyny na wyciągnięcie ręki. Nigdy jeszcze narzędzie platformy medycznej nie było tak kompleksowo przygotowane i przemyślane.

Wykorzystaj dostępne usługi od medCLOUD.eu i zyskaj dostęp do najnowszych wyników badań bez ruszania się z zacisza swojego gabinetu. Uczestnicz poprzez usługę e-Konsulium w czasie przeprowadzania badań czy procesów leczenia nawet w naj odleglejszych zakątkach świata. Bierz czynny udział w e-Konferencjach mając dostęp do wszelkich wyświetlanych na nich materiałów w czasie rzeczywistym oszczędzając pieniądze i czas na dojazdy na klasyczne konferencje medyczne odbywające się na drugim krańcu globu. Spożytkuj uzyskany czas na co tylko zechcesz.


Świat w Twoim gabinecie, Platforma bezpiecznych danych medycznych medCLOUD

Synergia technologii IT, rozwiązań informatycznych i internetu pozwoli Ci poczuć się jak gdybyś był na miejscu, gdzie odbywa się prelekcja.

Zyskaj wiedzę nie ruszając się z miejsca. Platforma działa dwustronnie. Tak samo jak Ty możesz uczestniczyć w czasie rzeczywistym w wydarzeniach w innych miejscach na świecie, tak samo Ty możesz nieść pomoc ludziom na takie odległości jak to tylko potrzebne.


Live Preview

Doświadcz wszelkich emocji odczuwanych w czasie wykładów na konferencji medycznej w czasie, której posiądziesz niezbędną do rozwoju wiedzę. Już dzisiaj możesz zobaczyć jak to działa.


wybierz wygląd


Kolor witryny